• -28%
BACI NIEGRZECZNA POLICJANTKA 50011-11

BACI NIEGRZECZNA POLICJANTKA 50011-11

50011-11
1 Przedmiot

Search here...

96,86 zł
134,52 zł
Oszczędzasz 28%
Brutto
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Uwodzicielska pani żołnierz. Biustonosz z fiszbinami i delikatną przezroczystą seksowną spódnicą. Wyrafinowany, czerwony szal dopełnia ponętnego wyglądu armii. EAN : 4890808123881
MODEL 50011-11SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

BACI
50011-11
1 Przedmiot
Skład
10 % elastan
90 % nylon
Kolor
Zielony

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło