• -28%
BACI SEKSOWNA POKOJÓWKA 50011-16

BACI SEKSOWNA POKOJÓWKA 50011-16

50011-16
5 Przedmioty

Search here...

138,21 zł
191,96 zł
Oszczędzasz 28%
Brutto
Rozmiar
Biustonosz typu halterneck wykonany z białej koronki z czarnymi falbankami posiada w piersiach szparki i jest ozdobiony dwoma figlarnymi kokardkami. Czarno-przezroczysta spódnica z luksusowymi białymi koronkowymi falbankami i białymi koronkowymi mankietami nadają modelowy nieziemski wygląd. Zestaw zawiera biustonosz, majtki, spódnicę oraz komplet mankietów. Rozmiar: S/M, M/L EAN : 4890808124819, 4890808124826
MODEL 50011-16SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

BACI
50011-16
5 Przedmioty
Skład
10 % elastan
90 % nylon
Kolor
Biały

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło